• зовнішня реклама

 • широкоформатний друк

 • поліграфія

 • дизайн, монтаж

097 16 22 415

- Володимир

068 01 02 704

- Люба

Брендування АЗК

З чого розпочинається брендування АЗК?

Брендування АЗК розпочинається зі створення візуалізації, це основна частина, яка формує цілісність, унікальність Вашого бренду. Найважливішою частиною створення дизайну є функціональність. Крім того Ваша заправка має бути привабливою, АЗК дизайн має враховувати зручність та комфорт для Ваших клієнтів.

Після створення високоякісного дизайну Вашого бренду на АЗК, розпочинається виготовлення рекламної продукції, враховуючи всі стандарти згідно погоджених Вами макетів. На заправках використовується різноманітна реклама. Все це ідеально виконає фірма «ВЛВ-Реклама», так як ми співпрацюємо з багатьма великими компаніями.

Виготовляємо рекламу не перший рік, знаємо про рекламу все, можемо надати послуги дизайну АЗК, виготовленням реклами, а також монтаж та демонтаж реклами для АЗК.

Рекламна продукція для оформлення АЗК :

 • обшивка композитом

 • світлові та не світлові літери

 • вивіски та таблички

 • поклейка плівки

 • флангштоки

 • рекламні конструкції

 • стели і т.д.

Обшивка композитом

Композитні (алюмінієві) панелі - міцний матеріал, використовується для обшивки фасадів АЗК, для виготовлення різноманітної реклами АЗК, а також огорож (парканів). Композит складається з деяких слоїв, верхній та нижній це високоякісний алюміній, між ними слой щільного поліетилену.

Враховуючи великий термін експлуатації композиту (ECOBOND) Вас приємно здивує їхня ціна. Бюджетна ціна на композит дозволяє використати його в багатьох рекламних ідеях для оформлення АЗК, важливий нюанс це міцність та гнучкість цього матеріалу тому його неодмінно використовуємо для брендування.

Світлові та несвітлові літери

Об’ємні літери завжди виглядають стильно та дорого, це один з найкращих варіантів зовнішньої реклами для АЗС. Об’ємні літери, логотипи - імідж та стиль вашого бізнесу.

Для оформлення АЗК виготовляємо літери згідно погоджених макетів, вони можуть бути як світлові об’ємні букви, так і несвітлові. На вулиці чи у приміщенні об’ємні літери завжди виглядають гарно та дорого, завдяки своєму об’єму вони привертають увагу. Якщо літери чи логотипи виконані з підсвіткою це звичайно є відмінним вибором, адже світло привертає більше уваги, особливо у вечірній та нічний час доби.

Вивіски та таблички

Рекламна вивіска - орієнтир для Ваших клієнтів. Рекламні вивіски (таблички) застосовуються для оформлення, як фасадів АЗК, так і інтер’єрів. Зробивши свій вибір на користь світлового чи не світлового лайтбоксу це стане красивим дизайнерським оформленням Вашого АЗК. Для оформлення заправних станцій використовують дуже багато рекламних вивісок та табличок, це безпосередньо різні орієнтири для клієнтів , інформаційні носії, акційні пропозиції і т.д.

Поклейка плівки

Для поклейки реклами використовуємо плівки високої якості. Поклейку плівки використовуємо для оформлення табличок, вивісок, світлових та несвітлових літер та касетонів, а також для брендування вітрин АЗК.

Рекламні конструкції

Рекламні конструкції - обладнання, що виготовляється з якісних матеріалів та міцних кріплень, вся конструкція продумується до деталей для того, щоб прослужити тривалий термін. Для безпеки точний прорахунок здійснює спеціаліст - архітектор, який враховує всі нюанси розробки та монтажу даної конструкції.

До рекламних конструкцій відносяться:

 • білборди;

 • стели;

 • рекламні щити;

 • дорожні щити;

 • дахові установки і т.д.

Стела

Рекламна стела - це дуже ефективний вид зовнішньої реклами для АЗК. Стелу встановлюють на спеціальний фундамент, який витримує весь тягар конструкції. На кожній АЗК повинна бути стела, так як вона несе інформацію для клієнтів, щодо цін на пальне.

Флангштоки

Флангшток - естетичний атрибут, брендового стилю, який підкреслює статус компанії, фірми, АЗК.

Прапор з символікою Вашого бренду привертає увагу до Вашої діяльності, допоможе виділити її серед конкурентів. Популярність флангштоків надзвичайно велика, на прапорах використовують різноманітну символіку, як бренду фірми, так і прапор країни, для підвищення статусу та вшанування державної символіки, що привертає увагу споживача.

Флангштоки встановлюють на приватних територіях, АЗК, Автосалонах і т.д.

«ВЛВ-Реклама» гарантує якісне виконання вище згаданих рекламних робіт. Адже , виготовлені нами рекламні конструкції, рекламні стели, білборди, таблички та вивіски, світлові та не світлові літери, поклейка вітрин та флангштоки виготовлялись з дотриманням всіх технічних вимог. Маємо досвід у брендуванні та встановленні багатьох реклам на АЗК.

Встановленням, виготовленням та демонтажем реклами займаються спеціалісти з багаторічним досвідом.


Телефони для консультації:

+38 097 1622415

+38 068 0102704


Напрямки діяльності