• зовнішня реклама

  • широкоформатний друк

  • поліграфія

  • дизайн, монтаж

097 16 22 415

- Володимир

068 01 02 704

- Люба

Ексклюзивні роботи

Ексклюзивні роботи - виняткові, неповторні роботи, які виготовляються дуже рідко, іноді можуть бути лише у одному екземплярі. Такий рекламний виріб неодмінно Вам припаде до душі, адже всі неординарні ідеї ми можемо втілити в реальність. Створивши спочатку візуально у макеті вигляд самої конструкції, Ви бачите на який виріб Вам варто очікувати. Тоді виготовляємо рекламу з дотриманням усіх норм, використовуємо хороші матеріали та робимо монтаж (при потребі).

Після виготовлення замовники просто в захваті, так як реклама виходить ще гарніша, ніж замовник бачив її на фото - макеті. Комп’ютер не може на 100% передати насиченість кольорового друку, особливо якщо ми використовуємо УФ друк, також об’єм та загальний вигляд самої вивіски чи фігури.

Які матеріали використовують для ексклюзивної реклами?

Для ексклюзивних робіт використовуються різноманітні матеріали , все залежить від самого рекламного виробу, а також від ціни на яку розраховує замовник, іноді пропонуємо дешевші аналоги матеріалів, все для того, щоб клієнт був задоволений та неодноразово до нас звертався.

Ексклюзивні вироби можуть бути виконані з: пластику (ПВХ), композиту (ECOBOND), акрилу, дерева, скла, метал. Також може бути поєднання декількох матеріалів. Друк використовуємо на плівці, банері, тканині, папері.

Якщо Ви зробили свій вибір на не стандартній рекламі, обов’язково звертайтесь до нас ми втілимо Ваші ідеї в реальність або надамо свої ідеї. Адже для нашої фірми «ВЛВ-Реклама» немає задач, які б ми не виконали.

Фото: ексклюзивні рекламні роботи


Телефони для консультації:

+38 097 1622415

+38 068 0102704


Напрямки діяльності