• зовнішня реклама

 • широкоформатний друк

 • поліграфія

 • дизайн, монтаж

097 16 22 415

- Володимир

068 01 02 704

- Люба

Поклейка рекламної плівки на вітрини та автомобілі

Поклейка (брендування) вітрин або авто - оформлення вікон, стін за допомогою різноманітної рекламної продукції, яка влучно підкреслить стиль та бренд Вашої діяльності. Таку рекламу зможуть бачити Ваші клієнти та потенційні покупці, адже проходячи повз обов’язково звернуть увагу на яскраву рекламу на Вашій вітрині.

Є декілька варіантів оформлення вітрин:

 • зовнішня

 • внутрішня

 • зовнішня і внутрішня

 • світлове оформлення (використовуються світлодіодні стрічки, лед освітлення, неон).

 • Зовнішня поклейка скла відбувається повністю або частково відповідно до макету.

  Варіанти поклейки плівки на скло:

  1. На самоклеючу плівку друкується зображення чи назва фірми , магазину , салону.

  2. Великий вибір кольорових плівок дозволяє виконати плотерну порізку логотипу, фігури, надпису.

  3. Зображення друкується на спеціальну плівку ONE VISION, яка в приміщенні пропускає світло, а з вулиці видно зображення.

  Внутрішнє оформлення вітрин виконується з середини приміщення, це може бути поклейка плівки, банери, банерна сітка, плакати, різноманітні фігури.

  Оформлення вітрин - недорогий спосіб розміщення зовнішньої реклами. Обклеєні рекламою вітрини магазинів, кафе, банків, офісів дають інформацію Вашим клієнтам про ціни, акції, перелік послуг, продукцію.

  Брендування автомобілів

  Чудовим рекламним рішенням є поклейка авто. Розмістивши рекламу на транспорті Ви охопите велику кількість цільової аудиторії, адже безперервне переміщення транспорту охоплює широку аудиторію потенційних клієнтів.

  Авто з рекламою безпосередньо привертає увагу, виділяючись з поміж інших автомобілів. Гарне та яскраве оформлення з інформацією про Вашу діяльність - це як візитна картка, яка розповсюджує дані про Вас споживачам.

  Завдяки не великій вартості поклейки авто, вона має широкий спектр споживачів. Цікавий дизайн та візуалізація на авто дозволить побачити Вам, як буде виглядати брендування автомобіля, ще до початку його поклейки.

  Поклейку вітрин та автомобілів виконують спеціалісти, які займаються даним видом робіт не вперше, адже поклеїти гарно та якісно зможе людина з досвідом. Фірма «ВЛВ-Реклама» зробить поклейку Вашої вітрини чи автомобілів якісно та надійно, адже ми використовуємо якісні матеріали, можемо порадити, що саме потрібно Вам. У нас працюють люди з багаторічним стажем, які виконують поклейку вміло, швидко та без сумніву якісно.

  Фото: поклейка вітрин та авто


Телефони для консультації:

+38 097 1622415

+38 068 0102704


Напрямки діяльності