• зовнішня реклама

  • широкоформатний друк

  • поліграфія

  • дизайн, монтаж

097 16 22 415

- Володимир

068 01 02 704

- Люба

Сервісне обслуговування рекламної продукції

Фото: обслуговування реклами

Установка вивісок

Установку вивісок можна робити як на вулиці, так і в приміщенні. Конструкції виготовлені нашою фірмою «ВЛВ-Реклама» мають високу якість за рахунок міцних профілів. Технологій нанесення зображення на поверхність рекламної вивіски існує багато, наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальний варіант.

Установка об'ємних літер

Об’ємні букви розповсюджений вид реклами. Установку об’ємних букв наші працівники виконують не перший рік, досвід виконання надзвичайно великий. Наші працівники знають всі варіанти монтажу даної реклами і завжди враховують безпеку та надійність встановленої реклами.

Монтаж банерів

Банер являється одним із самих популярних видів реклами, так, як по ціні - це дешевий вид зовнішньої реклами, тому вона має великий попит серед покупців. Працівники часто виконують монтаж банерів, роблять роботу якісно, вчасно, що забезпечує нам високий авторитет і співпрацю з великим та малим бізнесом.

Наші спеціалісти встановлюють, як невеличкі банери на будівлях, так і монтують масштабні рекламні паркани, банери на будівлях. Часто монтажем банерів займаються альпіністи, так як замовлення виконується на високу будівлю, альпіністи маючи спеціальне спорядження встановлюють банери на багатоповерхівках, забезпечуючи Вам великий об’єм клієнтів, адже така реклама не може бути не помітною, маючи не реально великі об’єми.

Поклейка плівки

Цю процедуру виконують професіонали, які займаються поклейкою не перший рік, адже це на перший погляд зовсім не складно, та поклеїти плівку може будь - хто скажете Ви, але тільки спробувавши можна зрозуміти, що не все так легко та просто. Тому якісно зможе зробити поклейку плівки професіонал зі стажем. В нашій команді поклейкою плівки займаються саме такі люди, які мають досвід у даній роботі.

Матеріали, які ми використовуємо для поклейки реклами служать довгий час, адже плівки у нас високої якості, при оформленні реклами враховуємо всі деталі та особливості, для довгого терміну зносостійкості.

Поклейку плівки використовують у:

  • вивісках, табличках;

  • брендуванні вітрин;

  • брендуванні автомобілів.

Демонтаж

Мало хто задумується над тим, скільки часу потрібно для виконання демонтажу та складності його виконання. Адже демонтаж зовнішньої реклами являється не менш відповідальною процедурою, ніж установка.

Демонтаж це не тільки ліквідація зовнішньої реклами, але і проведення реставрації робіт.

Наша фірма «ВЛВ-Реклама» надає якісні послуги, як монтажу зовнішньої реклами, так і демонтажу. Виконуємо всі складності робіт. Маємо багаторічний досвід у виготовленні та встановленні усіх рівнів складності зовнішньої реклами. Зробимо якісно, як маленький банер чи вивіску, так і масштабні висотні роботи з використанням спеціальної техніки та фахівців.


Телефони для консультації:

+38 097 1622415

+38 068 0102704


Напрямки діяльності