• зовнішня реклама

 • широкоформатний друк

 • поліграфія

 • дизайн, монтаж

097 16 22 415

- Володимир

068 01 02 704

- Люба

Широкоформатний друк

Які є види широкоформатного друку?

 • сольвентний широкоформатний друк;

 • екосольвентний широкоформатний друк;

 • УФ-друк (друк ультрафіолетом).

Всі ці види друку ми використовуємо для створення різноманітної зовнішньої реклами. Сольвентний та екосольвентний друк це більш дешевий друк, відносно УФ-друку. Проте УФ-друк має неповторний вигляд і дуже часто, коли замовнику потрібна яскрава реклама з насиченою палітрою кольорів, ми без сумніву рекомендуємо УФ-друк.

Продукція з широкоформатним друком:

 • Друк банерів

 • Друк на плівці

 • Друк на холсті

 • Друк фотошпалер

 • Друк на папері (Блюбек)

 • Друк дипломних та курсових робіт

 • Друк наклейок та плотерна порізка

Характеристики банера та банерної сітки

Банер - тканина армована поліестерною ниткою, пластичний ПВХ. Банер є литий та ламінований. Ламінований банер має меншу щільність, литий банер більш міцний матеріал.

Банерна сітка - банерна тканина з перфорацією. Банерна сітка пропускає повітря, має стійкість до УФ - випромінювання.

Чим відрізняється самоклеюча плівка від плівки One Vision?

Самоклеюча плівка - носій широкоформатного друку. Oracal найпоширеніша самоклеюча плівка. Використовуються рулони плівок глянцеві та матові, шириною від 1м до 2м. Для друку використовується біла та прозора плівки.

Для зовнішньої реклами частіше використовують глянцеву плівку, вона менше затримує бруд.

One Vision – самоклеюча плівка перфорована, має чудову світлопроникність. One Vision плівку використовують для поклейки вікон магазинів, салонів та поклейки авто. Поклейка наноситься ззовні приміщення, тому з вулиці виходить чітке зображення, а з середини чорна сітка з невеликими дирочками. Плівка One Vision з середини імітує ефект тонування вікон.

Які види друку та матеріали можна використати в інтер’єрі?

Друк на холсті

Друк на холсті - високоякісна картина, нанесена за допомогою широкоформатного друку, отримане зображення імітує намальовану художником картину. Холст - щільна тканина з лляної чи бавовняної основи, зверху залите тонким шаром синтетичного покриття, яке надає друку на холсті яскраве та насичене зображення.

Друк фото на холсті допоможе втілити на картині всі чудові моменти, які були на фото. Фото або картина на холсті стане красивим подарунком, прикрасить кожен інтер’єр.

Друк на фотошпалерах

Завдяки широкоформатному друку можна втілити дизайнерські ідеї в інтер’єрі ще одним чудовим елементом - фотошпалерам. Склад, який мають фотошпалери безпечні для здоров’я людини, тому його без вагань можна використовувати в дитячих кімнатах.

Фотошпалери можна виконати у будь-якому виконанні, основне підібрати зображення потрібних розмірів. Шпалери друкують на великих рулонах, що безперечно ідеально для Вашого інтер’єру, тому що це дає змогу гарно поклеїти до стіни та мінімізувати стики.

Фотошпалери використовують для декору інтер’єрів житлових будинків, офісів, магазинів, салонів, кінотеатрів. Друк на фотошпалерах передає ідеально кольори та якісне зображення, з часом яскравість кольорів практично не втрачається.

Друк на папері

Блюбек (Bluebask) - постерний, не прозорий папір для широкоформатного друку, який використовується для зовнішньої реклами. Постерний папір Блюбек має низьку ціну, що має велику перевагу для придбання такої реклами. Постер стійкий до коливань температури та вологості, до впливу УФ променів.

Друк курсових та дипломних робіт

У нас Ви можете надрукувати курсову, дипломну роботу, архітектурний проект на різних матеріалах: банер, папір, самоклеючій плівці. Ми зможемо виконати друк Вашої курсової чи дипломної роботи в найкоротші терміни за адекватними цінами.

Наклейки. Створення, друк наклейок та етикеток.

Паперові наклейки використовуються для маркування продукції або товару, це можуть бути етикетки на товар, етикетки на бренд тощо.

На вулиці використовуються наклейки на плівці. Наліпки використовують, як інформаційні таблички, позначки, вказівники, для брендування вітрин та автомобілів. Наклейки на плівці також використовують для поклейки товару, які можуть стикатися з вологою.

У зовнішній рекламі зазвичай використовується плівка Oracal. Завдяки плотерній порізці ми можемо вирізати різноманітні надписи, логотипи, етикетки, наклейки.

Що таке плотерна порізка, для чого її використовують?

Плотерна порізка - процес порізки плівки або іншого матеріалу на широкоформатному ріжучому плотері. Після порізки вибирається зайва плівка, коли залишається прорізаний надпис, логотип чи певний орнамент або знак. Зверху наноситься прозора монтажна плівка для подальшого перенесення на потрібну поверхню. Монтажна плівка дозволяє без зусиль перенести плотерну порізку, яка ідеально наклеюється на чисту та гладку поверхню.

Наші роботи: широкоформатний друк


Телефони для консультації:

+38 097 1622415

+38 068 0102704


Напрямки діяльності